top of page

Sunduğumuz Hizmetler

Vize Başvuru Danışmanlığı

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. 

Türk Pasaportu

Uçuş Biletlemeleri

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin en uygun fiyatlarla bireysel veya grup uçuş biletlemelerini gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatların yanı sıra müşterilerimize uçuş biletlemelerinde kurumsal fatura avantajı sunuyoruz.

Image by Pascal Meier

Konaklama Rezervasyonları

Dünya genelinde 400.000 Otel'den anlık rezervasyon imkanı sunan altyapımız sayesinde müşterilerimizin nerede olursa olsun tüm konaklama ihtiyaçlarına en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla cevap veriyoruz. Ayrıca kurumsal fatura avantajıyla çalıştığımız işletmelerin seyahatlerinin tümünü muhasebeleştirebilmesine olanak sağlıyoruz.

otel odası

Araç Kiralama Rezervasyonları

Hospitour mice geniş araç kiralama altyapısı sayesinde dünyadaki tüm havaalanlarında ve şehirlerinde en avantajlı fiyat ve kurumsal fatura avantajıyla araç kiralama rezervasyonu gerçekleştirmesine olanak sağlar. İşletmeniz için kısa veya uzun süreli araç kiralama hizmeti için muhakkak bizden teklif alın.

Yeni Araba Anahtarları

Fuar Tur Paketleri

Hospitour MICE'ın çeşitli sektörlerde Uluslarararası Fuar Tur paketleri hazırlamaktadır. Hospitour mice ile sektörünüzü ilgilendiren fuarlardan ilk siz haberdar olun ve en uygun fiyatlarla seyahatinizi gerçekleştirin. Vize'den konaklamaya, uçuştan fuar giriş biletine kadar tüm planlamaları sizin için biz yapalım.

Furit Logistica 1.jpeg

Motivasyon Programları

Kurumsal şirketlerin müşterilerinin veya personellerinin motivasyonunu arttırmak amacıyla gerçekleştirmek istedikleri grup veya bireysel turizm ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaktayız.

Tatil istikameti

Bayi Toplantıları

Yurtiçinde veya yurtdışında çalıştığımız kurumsal şirketlerin bayi toplantılarını, yemeklerini, lansmanlarını veya motivasyon programlarını gerçekleştirmekteyiz.

Tüm planlama ve organizasyonu profesyonel ekibimizle en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Bayi Toplantısı.jpg

Ürün ve Marka Lansmanları

Çalıştığımız kurumların yurtiçi veya yurtdışında gerçekleştirmeyi planladıkları ürün veya marka lansmanlarını planlamadan organizasyona, a'dan z'ye tüm ihtiyaçlarını profesyonel ekibimizle karşılamaktayız.

bp-yeni-urun-lansmani.jpg

Teşvik Danışmanlığı

Hospitour mice ticari faaliyetlerinizi geliştirmeniz adına gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizde yaptığınız çeşitli harcamaların %50'sine kadarını alabileceğiniz devlet destek ve teşvikleriyle ilgili sizi bilgilendirerek ve gerekli işlemlerin yapılması adına danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

yatirim-tesvik-danismanligi.jpg
Red Luggage.jpg
proud-successful-good-looking-bearded-businessman-blue-stylish-high-neck-sweater-pointing-

ile İşinizi Büyütün

HOSPITOUR MICE PNG.png

Uluslararası Kongre ve Fuarlara katılarak iş ağınızı geliştirin!
Müşteri ve Personellerinizin Motivasyonunu arttırarak yüksek verimliliği yakalayın!
Ürün ve markanızı lansmanlarla daha geniş bir kitleye daha etkili duyurun!
Bayi toplantıları gerçekleştirerek sadık müşterilerinizi arttırın ve iş hacminizi geliştirin!
Seyahat ederek yeni pazarlar keşfedin ve potansiyelinizi arttırın!

Tüm bunları devlet teşvikleri kapsamında yapın ve %50'ye kadar geri ödeme alın. Üstelik teşvik danışmanlığı Hospitour mice müşterilerine ücretsiz!

bottom of page